יוסף החומוסייה

חומוסאים כבדים חזקים בגאוגרפיה. רק מי שהיה בקריז ונכווה פעם יודע למה וכמה.

חומוסאי כבד לא מחכה לרגע המשבר. הוא נערך לקראתו מבעוד מועד באמצעות הכנת אלטרנטיבות וסידורן על גבי מפה דימיונית בראשו.  לך תדע איפה יתפוס אותך הקרייב.

החומוסייה של יוסף, במקור מפרדס חנה, נמצאת בר"ג. רמת גן, עיר מולדתה של בהדונס, משכה אליה בשנים האחרונות לא מעט תיירות חומוס בזכות מקבץ לא רע שמתרכז באיזור הבורסה. דרומה משם, לכיוון רמת חן, שממה. יוסף נמצא בתוך תחנת הדלק של דלק בדרך הטייסים שמשום מה כולם מכירים, בתוך מרכז מסחרי מוזנח וקצת נטוש.

גם המקום, שנפתח לפני 3 שבועות, עוד נראה בהכנות. כשנכנסנו א' ואני הייתה לנו הרגשה שאולי זה לא רעיון טוב ושצריך לפעמים לתת למקום לרוץ קצת לפני שקופצים. הרעב עודד אותנו לקחת את הצ'אנס.

סופרייז. חברים וחומוסאים יקרים, לחומוס של יוסף יש אופי. הוא לא רק נראה טוב מאד בהגשה (שכחתי לצלם, מבטיח בפעם הבאה), הטעם שלו דומיננטי עם טוויסט קטן. לי זה צלצל משהו בין בלו-באס עדין או בהדונס מחוזק. מנה "נקייה" עולה 20 ש"ח עם אפשרות למילוי חופשי נדיב ומרפד בטן. הפיתות גם בסדר, זרמו טוב עם סוג החומוס הספציפי. זיתים ופלפלים חריפים סגרו לנו את הפינה ובסה"כ נרשמה שביעות רצון כללית, אותה הורדנו עם קפה שחור קטן. בדרך החוצה עוד הספקנו לזרוק לבעל הבית החביב כמה טיפים לשדרוגים. נחזור לפה בפעם הבאה כשנבוא לשטוף את האוטו ולתדלק. או שאולי אפילו קודם, תלוי אם יתפוס אותנו הקריז.

יוסף החומוסייה, שלם 2 ר"ג בתוך מתחם תחנת הדלק "דלק".

ציון: 8 בסולם אבו חסן

 

 

 

2 תגובות על יוסף החומוסייה

  1. מאת יוני‏:

    אם הסניף בפרדס חנה קיבל אצלך 8 אתה חייב לבקר בסניף המקורי והוותיק בפרדס חנה
    אין דברים כאלו !

  2. מאת איתי צמיר‏:

    ברשימה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *