מי אני

לא בא לכם לקרוא את כל סיפור חיי? קפצו ישר לכאן

יש ילדים שחולמים להיות שוטרים או טייסים. יש כאלה שיותר מחוברים לקרקע ומגיל צעיר בונים על להיות עו"ד או לעבוד במחשבים כשיהיו גדולים. כמה ילדים הכרתם שכבר מגיל 13 חולמים לעבוד בשיווק?

לפני כשנה פגשתי ברחוב את המורה שלי לחיבור. הדבר היחיד שהיא זכרה לגבי הוא שבכיתה ח' עשיתי עבודה על מלחמות הפרסום של פפסי וקולה. אם שריטה, אז עד הסוף.

לאחר שסיימתי את הצבא התחלתי לחפש מה ללמוד. לבסוף נרשמתי למנע"ס ותקשורת באוניברסיטה העברית. כשחזרתי מחו"ל עליתי לעיר הקודש, למדתי, גרתי (בגבעה הצרפתית, מקום עם שם חזק ונוף יפה) ועבדתי בה (מדריך בקידום) שלוש שנים שהיו הכי קשות לעיר אבל עדיין נפלאות בשבילי.

חודשיים טרם סיום התואר התקבלתי לעבודה כמנהל שיווק ברשת הבורסה לתכשיטים (קומבינה, אלא מה). מאריה פוזיילוב, הבעלים של הרשת, למדתי שטח ומכירות מה הם, ולמדתי להבין טוב טוב את הצד של הלקוח. משם עברתי לצד של המשרד, כפלנר בקבוצת מגזרים של רוני אריאלי. היו לי שם שני מנהלים מהם למדתי המון על אסטרטגיה וקריאייטיב פלנינג: נעם מנלה ורימה (רומי) גך.

משם נפתחה בפני הזדמנות לדלג לעולם חדש שנקרא אז ״עולם האינטראקטיב״. עברתי לעבוד ב-Grey מקבוצת אדלר חומסקי כאסטרטג הדיגיטל הראשון בישראל וספגתי את יסודות האינטראקציה מערן ארדן, את יסודות המדיה מגיא שמחון וגיליתי את עולמות הדיגיטל בעזרת ערן פרידמן. שם הבנתי ששיווק דיגיטלי זה מה שאני רוצה לעשות.

אחרי התנסות בצד של הלקוח ובצד של משרד אופליין ומשרד אונליין הגיע הזמן לעבור במדיה: כשמודי פרידמן, אז מנכ"ל ערוץ 10, הציע לי להקים את מחלקת האינטראקטיב בערוץ קפצתי על ההזדמנות. ביליתי בערוץ 3.5 שנים,הכרתי אנשים יוצאים מן הכלל ולקחתי חלק בצוות האסטרטגיה של הנהלת החברה לבניית החזון של הערוץ לשנים הבאות. ממודי ומיוסי ורשבסקי למדתי שני סגנונות ניהול שונים בתכלית וחשובים כל אחד בדרכו.

בדרך הספקתי לעשות MBA באוניברסיטת ת"א, ללמד קורסים בשיווק דיגיטלי במספר מוסדות (הקריה האקדמית אונו, האוניברסיטה הפתוחה, שנקר, המרכז האקדמי רופין, המכללה האקדמית ת"א, המי"ל ועוד) – מה שאני עושה בהנאה גם היום, לקחת חלק בהקמת התואר הראשון והיחיד בישראל לפרסום ותקשורת שיווקית (גם כן בקריה האקדמית) בניצוחה של ד״ר מיכל שפירא, לשפוט בתחרויות שיווק נכבדות כגון טקס פרסי האפ״י והחשוב מהכל: הספקתי להתחתן עם אשתי האלופה ולהביא שלושה צאצאים מתוקים: ליאור,מעין, וזיו.

בתחילת 2011 גמלה בליבי ההחלטה שהגיע הזמן להגשים את החלום עד הסוף ולצאת לדרך עצמאית כיועץ. לדיגיטל כמובן.

מאז אני נהנה ללוות מותגים גדולים ובינוניים לצד סטרטאפים בשלבים מתקדמים, בארץ ובחו״ל, בעולמות האסטרטגיה והשיווק הדיגיטלי.

בסוף 2016 נבחרתי לאחד ממאה האנשים המשפיעים בדיגיטל בישראל.

בשנת 2017 מוניתי לחבר ועד מנהל במתן ישראל – משקיעים בקהילה (United Way Israel) והתחלתי ללמד גם בתואר שני – MBA בקריה האקדמית אונו.

בשנת 2018 התחלתי ללמד שיווק דיגיטלי ברשתות חברתיות בתואר שני בחינוך באקדמיה אחוה.

ואם אתם בכל זאת מעדיפים את זה פורמאלי, בשביל זה המציאו את זה

לקביעת פגישת ייעוץ / להזמנת הרצאה או סדנה:

i@itaytsamir.com

050-8217808 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *